Projelerim

Şehr-i Alem Role Play Game

2010 yılında kurulmuş olan Şehr-i Alem Role Play Game projesinin kuruculuğunu yaptım. Gta San Andreas bilgisayar oyununun Multiplayer kısmında satın almış olduğumuz windows sanal sunucu üzerinde kurulu olan projemiz C/C++ üzerine kodlanmış PAWN diliyle oluşturuldu. Sanal olarak İstanbul şehri gerçeğine benzer olarak oyuna yansıtıldı. Toplamda 3000 oyuncu ve aktif olarak eş zamanlı oyuna devam eden 500 oyuncuya sahipti. Proje 2013 yılı itibariyle sonlandırıldı. (sehrialemrpg.com) (Youtube tanıtım videoları)

GenclerinForum.net

2008 yılında yani Forum sitelerinin en popüler dönemlerinde kuruculuğunu üstlendiğim eğlence ve teknolojik bilgi içerikli forum sitesidir. Başlangıçta SMF tabanı kullanılırken akabinde vBulletin sistemi kullanılmıştır. Proje 2010 yılı itibariyle sonlandırıldı. (genclerinforum.net)

Uzay Online

2010 yılında PHP üzerine yazılmış Online Web Tabanlı Uzay oyunu projesi üzerinde yaklaşık 3 ay çalışma yürüttüm. Local olarak faaliyet gösteren proje oluşan buglar sebebiyle askıya alındı. (localhost)

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Kahramanmaraş Şubesi Kurumsal Web Sitesi

T.F.F.H.G.D. Kahramanmaraş Şubesi için Joomla tabanıyla hazırlanmış web sayfasıdır. (tffhgdkmaras.com)

Kahramanmaraş İl Hakem Kurulu Maç Atama Sistemi

Kahramanmaraş İl Hakem Kurulu tarafından 2012-2018 yılları arasında kullanılan PHP tabanlı amatör müsabaka hakem ve gözlemci görevlendirme sistemidir. Sistem sayesinde her hakem ve gözlemciye kullanıcı adı ve şifre verilmiş, son kullanıcıların maç raporları, gözlemci raporları ve iletişim bilgileri gibi ihtiyaç duydukları her şeye web sitesi aracılığıyla erişmeleri sağlanmıştır.  (tffhgdkmaras.com/mbs)

Adana İl Hakem Kurulu Maç Atama Sistemi

Adana İl Hakem Kurulu tarafından 2014 yılından bu yana halen kullanılmakta PHP tabanlı amatör müsabaka hakem ve gözlemci görevlendirme sistemidir. Sistem sayesinde her hakem ve gözlemciye kullanıcı adı ve şifre verilmiş, son kullanıcıların maç raporları, gözlemci raporları ve iletişim bilgileri gibi ihtiyaç duydukları her şeye web sitesi aracılığıyla erişmeleri sağlanmıştır. (adanaihk.com)

Kadıköy Cam

İstanbul/Kadıköyde bulunan Cam firmasına ait web sitesinin barındırma, tasarım ve arama moturu optimizasyon işlemleri yerine getirilmiştir. (kadikoycam.com)

Has-Altun Elektrik

Elbistan ilçesinde bulunan elektrik firmasına ait kurumsal web sitesi ve arama moturu optimizasyonu(SEO) yerine getirilmiştir. (hasaltunelektrik.com – Archive.org kaydı bulunmamaktadır.)

Maraş Hacamat

Web sayfası oluşturulmuş ve arama moturu optimizasyonu(SEO) yerine getirilmiştir. (marashacamat.net – Archive.org kaydı bulunmamaktadır.)

Gelişim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Kahramanmaraş’ta bulunan Gelişim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinin kurumsal web sitesi çalışması ve arama motoru optimizasyonu(SEO) yerine getirilmiştir. (marasgelisim.com)

NOT: Yukarıda yer alan bilgilerin ve sitelerin doğruluğunu http://archive.org/ aracılığıyla teyit edebilirsiniz. Site içeriklerinde yer alan verilerin sorumluluğu doğrudan yayıncılara aittir.