Şehr-i Alem Role Play Game

project 1

2010 yılında kurulmuş olan Şehr-i Alem RPG projesinin kuruculuğunu yaptım. Gta San Andreas Multiplayer üzerine kurulu olan projemiz C/C++ üzerine kodlanmış PAWN diliyle oluşturuldu. Sanal olarak İstanbul şehri gerçeğine benzer olarak yapılan programlama neticesinde oyuna yansıtıldı. Toplamda 3000 oyuncu ve aktif olarak 500 oyuncuya sahipti. Projemiz 2013 yılı itibariyle sonlandırıldı. (sehrialemrpg.com)

GenclerinForum.net

project 2

2008 yılında Web Sektörüne yeni başladığım sıralarda Forum sitelerinin en popüler dönemlerinde kuruculuğunu üstlendiğim eğlence ve teknolojik bilgi içerikli forum sitesidir. Proje 2010 yılı itibariyle sonlandırıldı. (genclerinforum.net)

Uzay Online

project 3

2010 yılında tamamen PHP üzerine yazılmış Online Web Tabanlı Uzay oyunu projemiz üzerinde yaklaşık 3 ay çalışma yürüttük. 1 ay aktiflik gösterdikten sonra oluşan buglardan dolayı projeyi tamamıyla askıya aldık. (localhost)

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Kahramanmaraş Şubesi Kurumsal Web Sitesi

T.F.F.H.G.D. Kahramanmaraş Şubesi için özel hazırlanmış web sayfasıdır. (tffhgdkmaras.com)

Kahramanmaraş İl Hakem Kurulu Maç Atama Sistemi

Kahramanmaraş İl Hakem Kurulu tarafından kullanılan amatör müsabaka hakem ve gözlemci görevlendirme sistemidir. (tffhgdkmaras.com/mbs)

Adana İl Hakem Kurulu Maç Atama Sistemi

Adana İl Hakem Kurulu tarafından kullanılan amatör müsabaka hakem ve gözlemci görevlendirme sistemidir. (adanaihk.com)

Kadıköy Cam

Kadıköyde bulunan Cam satıcısına ait web sitesi ve arama moturu optimizasyonu yerine getirilmiştir. (kadikoycam.com)

Has-Altun Elektrik

Elbistan ilçesinde bulunan elektrik firmasına ait kurumsal ait web sitesi ve arama moturu optimizasyonu(SEO) yeri getirilmiştir. (hasaltunelektrik.com)

Maraş Hacamat

Kahramanmaraş’ta bulunan Hacamat web sayfasının oluşturulmuş ve arama moturu optimizasyonu(SEO) yerine getirilmiştir. (marashacamat.net)

Gelişim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Kahramanmaraş’ta bulunan Gelişim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinin kurumsal web sitesi çalışması ve arama motoru optimizasyonu(SEO) yerine getirilmiştir. (marasgelisim.com)

NOT: Yukarıda yer alan bilgilerin ve sitelerin doğruluğunu http://archive.org/ aracılığıyla teyit edebilirsiniz. Site içeriklerinde yer alan verilerin sorumluluğu doğrudan yayıncılara aittir.